Громада презентувала ансамбль в області

Вокально-інструментальний ансамбль з села Новоукраїнка почули поляки
Ярославицька об’єднана територіальна громада 8 листопада делегувала вокально-інструментальний ансамбль з села Новоукраїнка до Рівного. Мета поїздки – участь в музично-поетичному марафоні «Made in Poland», присвяченому 100-річчю Незалежності Польщі. Захід відбувся в Рівненській обласній науковій бібліотеці. До складу вокально-інструментального колективу, який представив Млинівщину, входять: Яна Житнікова, Дмитро Мельничук, Анатолій Фомін та Володимир Кристич.
Журналістка Інформаційного порталу Млинова поцікавилась в одного із учасників ансамблю про емоції і хвилювання, які були в момент виходу на сцену.
«Коли голова Леонід Анатолійович запропонував нашому колективу взяти участь в обласному заході ми всі захвилювалися. Адже два дні для підготовки – це мало, але ми з колегами по ансамблю зібрались і виступили. Звичайно, такий рівень слухачів і поціновувачів мистецтва стимулював нас зібратись з силами і гідно представити нашу Ярославицьку громаду. Ми були на рівні – серед кращих вокальних колективів. У нашому виконанні було дві композиції: одна помірна, а інша запальна. Публіка нас обдаровувала шаленими аплодисментами. Сьогодні хочу подякувати учасникам колективу за злагодженість і підтримку під час виступу»,– сказав Анатолій Фомін.

Усі учасники заходи отримали сертифікати від Культурно-просвітницького центру ім. Т.Сосновського, а наймолодші – цікаві подарунки.

(105)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.