Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Громада вчиться сортувати тверді відходи (фото)

Громада вчиться сортувати тверді відходи (фото)

У Млинівській громаді встановлюють майданчики для сортування сміття
Уже декілька днів поспіль млинівчани могли спостерігати як комунальники встановлюють нові сміттєві баки для роздільного сміття. Ці нові різнокольорові урни встановлюють у навчальних закладах селища та сіл громади. За словами інспектора з благоустрою Млинівської селищної ради, ці нововведення у сортуванні сміття – це пілотний проект громади.
«Млинівська селищна рада придбала 21 контейнер для роздільного збору сміття, тобто 7 майданчиків по 3 контейнери. У кожен майданчик входить урна для паперу, пластику та скла. Їх встановлюємо в навчальних закладах І-ІІІ ступеня, тобто одинадцятирічках. Вже встановили у двох школах та гімназії в Млинові, наступними – майданчики отримають Берегівський, Малодорогостаївський, Пугачівський та Довгошиївський навчальні заклади. Таким чином, ми привчаємо молодь використовувати ресурси під ногами для вторинної переробки.
Також селищною радою придбаний прес-компакт для пресування твердих побутових відходів. Ми його встановили в комунальному підприємстві «Комбінат комунальних підприємств». Вся сировина буде пресуватися у тюки розміром 50 на 50, які згодом продаватимемо зацікавленим підприємствам. Звісно, попередньо уклавши договір про співпрацю на взаємовигідних умовах. Нагадаю, що – це пілотний проект і від того як відбудеться процес сортування сміття залежатиме чи поповнюватиметься селище євромісткими контейнерами для роздільного сміття», – повідомив Валентин Вірний.

(102)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Громада вчиться сортувати тверді відходи (фото) Reviewed by on . У Млинівській громаді встановлюють майданчики для сортування сміття Уже декілька днів поспіль млинівчани могли спостерігати як комунальники встановлюють нові см У Млинівській громаді встановлюють майданчики для сортування сміття Уже декілька днів поспіль млинівчани могли спостерігати як комунальники встановлюють нові см Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.