Понеділок , 21 Жовтень 2019Home » Млинівщина » Громада з Млинівщини має найбільший в області приріст ПДФО

Громада з Млинівщини має найбільший в області приріст ПДФО

До місцевих бюджетів Рівненщини надійшли понад 3 млрд 8 млн гривень власних доходів
Це на 19 % або 628,6 млн.грн. більше від показника відповідного періоду минулого року. Про це повідомила директорка департаменту фінансів Рівненської облдержадміністрації Лідія Біляк.
Зокрема, податку на доходи фізичних осіб надійшло понад 2,5 млрд грн, що більше від минулорічного рівня на 22,0%.
Найвищі темпи приросту ПДФО мають об’єднані територіальні громади області: Підлозцівська – 186%; Привільненська та Малолюбашанська – 150%; Вараська, Козинська, Корнинська, Шпанівська, а також місто Дубно – понад 130%.
Надходження плати за землю склали 366,3 млн грн. Найвищі темпи приросту забезпечили Крупецька ОТГ (у 12 разів), Локницька ( 6 разів), Немовицька (3 рази) та удвічі бюджети Рівненського, Сарненського районів та Миляцької і Шпанівської ОТГ.
Єдиного податку надійшло 457,5 млн грн.
Зростання власних доходів відбулося у: бюджетах районів області на 22,2%; бюджетах ОТГ – на 22,1% та бюджетах міст обласного значення – на 17,8%.

 

 

(77)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Громада з Млинівщини має найбільший в області приріст ПДФО Reviewed by on . До місцевих бюджетів Рівненщини надійшли понад 3 млрд 8 млн гривень власних доходів Це на 19 % або 628,6 млн.грн. більше від показника відповідного періоду мину До місцевих бюджетів Рівненщини надійшли понад 3 млрд 8 млн гривень власних доходів Це на 19 % або 628,6 млн.грн. більше від показника відповідного періоду мину Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.