Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » Громадяни можуть знайти ліки в онлайн-сервісі

Громадяни можуть знайти ліки в онлайн-сервісі

В регіоні функціонуватиме онлайн-сервіс пошуку аптек, що працюють за програмою «Доступні ліки»
Новий онлайн-інструмент показує в зручному форматі, скільки аптек за програмою «Доступні ліки» є в радіусі 7 кілометрів від кожного медичного закладу, де працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. Сервіс працює на основі відкритих даних.
Для кого цей сервіс?
Новий онлайн-інструмент буде корисним:
– пацієнтам, оскільки дозволяє знайти найближчу до лікарні аптеку й отримати лікарські засоби за програмою «Доступні ліки»;
– місцевій владі й бізнесу, адже на візуалізації чітко видно «білі плями» в аптечній інфраструктурі.
Скористатись інструментом можна за посиланням.
Інструмент створено Агенцією журналістики даних Texty.org.ua у співпраці з НСЗУ Національна служба здоров’я України і Міністерством цифрової трансформації за підтримки проєкту USAID/UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах.
Урядова програма «Доступні ліки» діє в Україні з квітня 2017 року. Вона передбачає, що пацієнт, який підписав декларацію із сімейним лікарем, педіатром чи терапевтом, може за його рецептом отримувати ліки, частково або повністю оплачені державою. Станом на 1 листопада, за даними НСЗУ, вже понад 7 700 аптек приєдналися до програми. Це – приблизно 30–35% від загальної кількості аптек в Україні.

(21)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Громадяни можуть знайти ліки в онлайн-сервісі Reviewed by on . В регіоні функціонуватиме онлайн-сервіс пошуку аптек, що працюють за програмою «Доступні ліки» Новий онлайн-інструмент показує в зручному форматі, скільки аптек В регіоні функціонуватиме онлайн-сервіс пошуку аптек, що працюють за програмою «Доступні ліки» Новий онлайн-інструмент показує в зручному форматі, скільки аптек Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.