Субота , 18 Січень 2020Home » Млинівщина » Громадяни сплатили військовий збір

Громадяни сплатили військовий збір

Держбюджет отримав від краян 176 мільйонів гривень збору
За січень-червень платники податків Рівненщини перерахували до державного бюджету понад 176,0 млн. грн військового збору. За словами заступника начальника ГУ ДФС у Рівненській області Надії Друзюк, зазначена сума перевищує минулорічну на 31,9 млн. грн, або на 22 відсотки.
«Звертаюся до усіх роботодавців регіону, які виплачують своїм працівникам неофіційну заробітну плату та занижують військовий збір,  своєчасно і в повному обсязі  сплачувати відрахування з реальних заробітків працівників, таким чином прискорити настання миру на нашій землі. Адже забезпечення армії усім необхідним – це важливий прояв патріотизму українського суспільства »,- зазначила Надія Друзюк.
Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи, як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти. Ставка податку – 1,5 % від об’єкта оподаткування (загальний місячний або річний оподатковуваний дохід). Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету.

(20)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Громадяни сплатили військовий збір Reviewed by on . Держбюджет отримав від краян 176 мільйонів гривень збору За січень-червень платники податків Рівненщини перерахували до державного бюджету понад 176,0 млн. грн Держбюджет отримав від краян 176 мільйонів гривень збору За січень-червень платники податків Рівненщини перерахували до державного бюджету понад 176,0 млн. грн Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.