Гроші від благодійності допомагають дітям Млинівщини

Благодійний фонд «Майбутнє» – не лише кошти, а й людяність
На Млинівщині є чимало сімей, які потребують фінансової підтримки для життя своїх дітей. Співзасновниці благодійного фонду «Майбутнє» по мірі надходження благодійних внесків намагаються виокремити випадки, які потребують підтримки найбільше. Так, Наталія Прудніковова та Олександра Левицька 25 жовтня завітали у дві родини села Малі Дорогостаї, які потребують фінансової допомоги.
Кошти, які зібрали в першому етапі проекту «Благодійна кава» та під час святкування Дня Млинова, знайшли своє призначення у сім’ях, де проживають онкохворі діти.
Своїми враженнями від зустрічі із родинами поділилась Олександра Левицька:
«Нас завжди переповнюють хвилювання і буря емоцій при зустрічі з батьками, в яких хворі діти. Так важко підібрати слова, які б хоч на мить заспокоїли батьківський біль, коли хвороба не відступає від дитини. Рівнозначні суми в розмірі 3500 грн ми передали двом сім’ям, а меншим дітям подарували повітряні кульки та пакунки з солодощами та фруктами.
Після таких зустрічей з родинами хочеться працювати все більше і більше, щоб менше дітей хворіли, а просто жили. Адже життя дитини – не чернетка, а чистий аркуш, який має право на всі барви веселки».
Решту коштів, які є на рахунку фонду, заплановано витратити на сезонне взуття та одяг для сімей, які найбільше потребують.

(493)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.