Вівторок , 18 Червень 2019Home » Млинівщина » І ще сьогодні у Млинові продовжується толока (фото)

І ще сьогодні у Млинові продовжується толока (фото)

Млинівчани виявили ініціативу прибрати пляж, на якому пройшло дитинство
Піклуючись про свої помешкання, ми часто забуваємо потурбуватися про довкілля. А для того, щоб наше довкілля завжди було в належному стані необхідно кожен день його прибирати та доглядати.
Сьогодні, 13 квітня, у Млинові ще з світанку до полудня близько 10 чоловік завзято прибирали прибережну зону річки Іква, що за Центром дозвілля.

«Сьогодні з хлопцями ми вирішили підтримали ініціативу голови громади Дмитра Левицького щодо толоки. Я був присутній на нараді, коли обговорювалось зональне прибирання селища, то й висловив власну ініціативу щодо прибирання саме цієї ділянки, бо на цьому крейдяному пляжі минуло моє дитинство, як і більшості млинівчан. Ми за три години очистили прибережну зону водойми та берег, від вулиці Кірова до Народної. Цей відрізок прибережної зони був захаращений гіллям дерев, пластиком та поліетиленом. Звичайно, що моя ініціатива втілилась у життя не одноосібно, а завдяки Роману Курицькому та фермерському господарству «Млинівська Чайка», що надали нам фінансову підтримку та техніку для ефективної роботи. Під час прибирання вивезли один причіп сміття та хмизу, ще один деревини. Згодом, десь у червні, як завершиться нерест риби плануємо тут викосити очерет та осоку, щоб дітвора могла купатись, привезти піску. Вже зараз розрівняли поверхню берега та зробили зручний з’їзд», – зазначив Борис Курицький.(429)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

І ще сьогодні у Млинові продовжується толока (фото) Reviewed by on . Млинівчани виявили ініціативу прибрати пляж, на якому пройшло дитинство Піклуючись про свої помешкання, ми часто забуваємо потурбуватися про довкілля. А для тог Млинівчани виявили ініціативу прибрати пляж, на якому пройшло дитинство Піклуючись про свої помешкання, ми часто забуваємо потурбуватися про довкілля. А для тог Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.