П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Інклюзивно-ресурсний центр відкриють у Млинівській ОТГ

Інклюзивно-ресурсний центр відкриють у Млинівській ОТГ

Понад 4,1 мільйона гривень  спрямують на оснащення інклюзивно-ресурсних центрів області
Цієї осені ІРЦ мають відкрити у Дубровицькому, Гощанському, Дубенському, Рокитнівському, Березнівському та Володимирецькому районах, а також у Млинівській, Клеванській та Немовицькій ОТГ.
«Центри оснащені предметно-ігровим і розвивально-корекційним обладнанням. Належну допомогу в закладі можуть отримувати не лише діти та їхні батьки, а й педагоги, адже багато дітей із особливими освітніми потребами відвідують загальноосвітні навчальні заклади», – сказала Світлана Богатирчук-Кривко та додала, що головна мета створення інклюзивно-ресурсних центрів – забезпечення однакових можливостей усім дітям на здобуття дошкільної та середньої освіти.
На оснащення інклюзивно-ресурсних центрів в область надійшла субвенція в сумі понад 4,1 мільйона гривень. Для закладів придбали методичне, навчальне та програмне забезпечення, предмети, матеріали та обладнання.
Разом з тим, в управлінні освіти і науки ОДА повідомляють, що в області прийняті рішення місцевих рад про створення 18 ІРЦ.
За матеріалами: Рівненська ОДА

(47)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Інклюзивно-ресурсний центр відкриють у Млинівській ОТГ Reviewed by on . Понад 4,1 мільйона гривень  спрямують на оснащення інклюзивно-ресурсних центрів області Цієї осені ІРЦ мають відкрити у Дубровицькому, Гощанському, Дубенському, Понад 4,1 мільйона гривень  спрямують на оснащення інклюзивно-ресурсних центрів області Цієї осені ІРЦ мають відкрити у Дубровицькому, Гощанському, Дубенському, Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.