П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Каратисти області змагались за першість у Млинові

Каратисти області змагались за першість у Млинові

Серед спортсменів обрали дівчинку-воїна
Цієї неділі, 30 вересня, у Млинові відбувся заключний етап чемпіонату Рівненської області з кіокушин карате. За першість змагались спортсмени з усієї області. В результаті чого каратисти здобули такі місця:
Третє місце: Барзелянський Давид, Сидорук Артем, Ферчук Стас
Друге місце:
– Бакалейко Орест, Янісевич Стас.
Перше місце:
Бусецький Віктор, Янісевич Денис, Недоборовський Сергій, Маркопольський Стас, Смолярчук Каміла, Бронський Валентин, Парфенюк Денис.
Як повідомляють в обласній федерації Кіокушин Карате Рівненщини, у ході чемпіонату відбулося вручення грошових призів від голови Млинівської райдержадміністрації Петра Рухера у номінаціях «за кращу техніку» та «дівчинка-воїн» відповідно Маркопольський Стас (СК Ічі Гекі-Дубно) та Смолярчук Каміла (СК Редут м.Дубно).
Фото не є прямою ілюстрацією до матеріалу

(271)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Каратисти області змагались за першість у Млинові Reviewed by on . Серед спортсменів обрали дівчинку-воїна Цієї неділі, 30 вересня, у Млинові відбувся заключний етап чемпіонату Рівненської області з кіокушин карате. За першість Серед спортсменів обрали дівчинку-воїна Цієї неділі, 30 вересня, у Млинові відбувся заключний етап чемпіонату Рівненської області з кіокушин карате. За першість Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.