Керівництво громади обмежить продаж алкоголю

У Млинівській громаді планують заборонити продаж алкоголю вночі
На 19 сесії Млинівської селищної ради одним з питань, яке викликало депутатські суперечки та довгі обговорення стало питання «Про затвердження проекту регуляторного акту «Про встановлення обмежень щодо продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території Млинівської селищної ради».
Згідно з Законом України, який був прийнятий ще у березні цього року, питання обмеження продажу спиртного вирішують органи місцевого самоврядування. Запропонованим варіантом було внести обмеження на будь-який алкоголь з 23:00 год до 8:00 ранку, а очільник громади запропонував поширити таке рішення на всі види закладів (включаючи ресторани, кафе, бари), що суперечить чинному Законодавству.
«Ситуація така, що я в будь-якому населеному пункті громади в будь-який час дня і ночі можу придбати алкоголь. Питання в його якості. Я за колективне рішення. Що означає ресторанний тип? Все дуже просто: от, наприклад, в мене є магазин на автовокзалі, а завтра я кажу, що це не магазин, а ресторан. Що таке ресторан ми всі знаємо, в нас він один. Якщо ми обмежуємо всіх – значить обмежуємо всіх, а якщо ми обмежуємо магазини, то завтра вони стануть ресторанами», – зазначив Дмитро Левицький.
Після довготривалого обговорення депутати погодилися з думкою, що доки заклад вночі працює, то він однозначно й продаватиме в заборонений час. Остаточне рішення депутати прийматимуть уже в жовтні на черговій сесії селищної ради.
Як зазначено в регуляторному акті, такі зміни покликані активізувати громаду допомагати виявленню випадків порушень та спонукати приватний бізнес з розумінням і усвідомленням ставитись до виконання нового документу.
Також селищна рада рекомендує Млинівському відділу поліції здійснювати постійний контроль за дотриманням даного рішення у межах власних повноважень, вживати всі передбачені законом заходи.
А як вважають млинівчани, чи варто обмежувати в громаді продаж алкоголю вночі. Свої відповіді залишайте в опитуванні Інформаційного порталу Млинова на головній сторінці сайту.

(135)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.