П’ятниця , 24 Січень 2020Home » Млинівщина » Краяни можуть отримати послуги через Пенсійний калькулятор

Краяни можуть отримати послуги через Пенсійний калькулятор

Про послуги Пенсійного фонду можна дізнатись на вебпорталі
Рівняни можуть отримати весь спектр пенсійних послуг – не лише у сервісних центрах Пенсійного фонду України, але й безпосередньо у себе вдома та у зручний час, лише зареєструвавшись на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua/.
Оскільки, Пенсійний фонд України активно впроваджує дистанційні форми обслуговування громадян, які сприяють відсутності виникнення потреби особистого відвідування сервісних центрів, що дає можливість уникнути черг та значно мінімізувати часові витрати як громадян, так і працівників пенсійної служби.
Віднедавна в особистому кабінеті застрахованої особи на вебпорталі Пенсійного фонду України запроваджено надання послуги із автоматичного розрахунку прогнозованого розміру пенсій “Пенсійний калькулятор”, який надає можливість введення даних для розрахунку прогнозованого розміру пенсії за віком та загального стажу.
Сервіс “Пенсійний калькулятор” відображається в центрі екранної форми особистого кабінету застрахованої особи. Покроковий опис дій для розрахунку пенсії висвітлено в правому верхньому кутку меню – кнопка “Інструкція”. Користувачу, який авторизувався на Порталі електронних послуг за допомогою електронного цифрового підпису, надається можливість розрахувати (перевірити) розмір пенсії за віком.
При цьому автоматично завантажуються дані для обчислення страхового стажу і заробітної плати, які наявні в Реєстрі застрахованих осіб, та надається можливість ручного внесення даних про періоди роботи із трудової книжки та інших документів про стаж, а також заробітної плати до 2004 року для подальшого їх використання при розрахунку орієнтованого розміру пенсії та стажу в перспективі.
Крім того, програма автоматично підсумує періоди трудової діяльності та визначить загальний страховий (трудовий) стаж із точністю до одного дня. Аналогічно до того, як це робиться під час призначення пенсій в органах Пенсійного фонду України. Після розрахунку пенсії користувачу надається сума розрахованої пенсії та протокол розрахунку на дату звернення.
Щоб відчути переваги нових Е-сервісів та почати отримувати онлайн-послуги в будь-який час достатньо стати користувачем вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua).

 

(37)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Краяни можуть отримати послуги через Пенсійний калькулятор Reviewed by on . Про послуги Пенсійного фонду можна дізнатись на вебпорталі Рівняни можуть отримати весь спектр пенсійних послуг – не лише у сервісних центрах Пенсійного фонду У Про послуги Пенсійного фонду можна дізнатись на вебпорталі Рівняни можуть отримати весь спектр пенсійних послуг – не лише у сервісних центрах Пенсійного фонду У Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.