Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » Ліцеїсти передали кошти вихованцям дитбудинку

Ліцеїсти передали кошти вихованцям дитбудинку

Учні Підлозцівського ліцею подарували свою любов і подарунки малюкам будинку дитини
До Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини 9 листопада відбулася поїздка учнів-волонтерів Підлозцівського ліцею.
Традицією для старшокласників ліцею стала участь у волонтерському проекті «З добром у серці». В рамках якого проводився благодійний збір коштів для вихованців Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини. Зібрали майже 6 тис грн. На зібрані кошти закупили ліки, фрукти, солодощі та інші гостинці.
Після передачі подарунків учні допомагали годувати, одягати, спілкувалися, гуляли та гралися з малюками. Учні повернулися додому з чудовими враженнями та яскравими емоціями і великим бажанням поділитись ними зі своїми рідними.
За матеріалами: Підлозцівського ліцею

(57)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Ліцеїсти передали кошти вихованцям дитбудинку Reviewed by on . Учні Підлозцівського ліцею подарували свою любов і подарунки малюкам будинку дитини До Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини 9 листопада відбула Учні Підлозцівського ліцею подарували свою любов і подарунки малюкам будинку дитини До Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини 9 листопада відбула Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.