Вівторок , 18 Червень 2019Home » Млинівщина » Льодяна ковзанка – зимова розвага для млинівчан (фото)

Льодяна ковзанка – зимова розвага для млинівчан (фото)

У селищі створили ковзанку під відкритим небом
У Млинові 11 січня відкрилась льодяна ковзанка. Вона створена для активного відпочинку людей будь-якого віку. Безумовно, найбільшу популярність вона має у дітей та підлітків, проте і дорослі також із задоволенням катаються. Під час відкриття ковзанки голова Млинівської громади зазначив:
«Ідея облаштування льодового катка виникла вже досить давно, адже багато млинівчан люблять проводити свій час на ковзанах. Ініціатором такого відпочинку значною мірою виступив Сергій Волков, а ми, в свою чергу, таку ідею підтримали. Тому спільними зусиллями нас і небайдужих активістів вдалось власноруч організувати льодяний майданчик. Зрозуміло, що такий стихійний каток сильно залежить від погодних умов і найменше потепління позначиться на ньому. Та й постійна експлуатація покриття без належного обслуговування швидко знищує плоди праці, але воно того варте. Діти катаються ­- це головне».

Каток діє щоденно з 10 год до 20 год. Біля катка є приміщення, де можна перевзутись у ковзани. Організатори також запевняють, що на ковзанці можна буде покататись, зігрітись біля печі та посмакувати горням гарячого узвару.
«Одним із видів зимового активного відпочинку є ковзани. Ми надзвичайно задоволені, що каток був створений для дітей і діти сюди тягнуться. В нас є розроблений графік його відвідування і щоденно буде чергувати наш працівник. Звісно, людина буде чергувати, але не відповідатиме за здоров’я дітей, що катаються. На ковзанці всі матимуть змогу не лише покататись на улюблених ковзанах, але й весело провести час на свіжому повітрі у веселій компанії. Запрошуємо всіх бажаючих», -­ зауважила директор КЗ «Стадіон «Колос» Ірина Воєвода.


 

(223)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Льодяна ковзанка – зимова розвага для млинівчан (фото) Reviewed by on . У селищі створили ковзанку під відкритим небом У Млинові 11 січня відкрилась льодяна ковзанка. Вона створена для активного відпочинку людей будь-якого віку. Без У селищі створили ковзанку під відкритим небом У Млинові 11 січня відкрилась льодяна ковзанка. Вона створена для активного відпочинку людей будь-якого віку. Без Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.