Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » Малюки з «Калинки» знайомились із професією рятувальника

Малюки з «Калинки» знайомились із професією рятувальника

Млинівські вогнеборці розширили кругозір дітей про наслідки пожеж
Вихованці Берегівського ДНЗ дитячого садка «Калинка» 8 листопада завітали до рятувальників 6-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Млинів.
Дітвора мала змогу побачити на власні очі справжніх вогнеборців, спецтехніку на якій вони щодня виїжджають на гасіння пожеж та ліквідацію надзвичайних ситуацій, та самим спробувати себе у ролі рятівників.
Дітям розповіли про пожежні автомобілі, продемонстрували пожежно-технічне обладнання, пояснили, як його використовують пожежники під час аварійно-рятувальних робіт.
По закінченні екскурсії усі сфотографувалися на згадку біля пожежної техніки. Екскурсія була повчальною, корисною та цікавою. Дітлахи залишилися задоволені та подякували рятувальникам.

(122)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Малюки з «Калинки» знайомились із професією рятувальника Reviewed by on . Млинівські вогнеборці розширили кругозір дітей про наслідки пожеж Вихованці Берегівського ДНЗ дитячого садка «Калинка» 8 листопада завітали до рятувальників 6-ї Млинівські вогнеборці розширили кругозір дітей про наслідки пожеж Вихованці Берегівського ДНЗ дитячого садка «Калинка» 8 листопада завітали до рятувальників 6-ї Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.