Четвер , 27 Лютий 2020Home » Млинівщина » Мамі шестимісячного малюка потрібна допомога

Мамі шестимісячного малюка потрібна допомога

 Молода млинівчанка потребує допомоги
У сім’ї на Млинівщині трапилась біда, у молодої матусі Олі Шкаравецької виявили пухлину в мозку. Їй всього 22 роки і в неї на руках  шестимісячне немовля.
Нещодавно Олю оперували в Києві, та це лише перший етап на шляху до одужання. Проблему виявили ще у 2009 році, після того, як у Олі ослабла ліва сторона: рука і нога. Під час МРТ виявили пухлину головного мозку. У Київській обласній лікарні в нейрохірургічному відділенні під час повного обстеження встановили діагноз «Об’ємний процес правої скроневої ділянки головного мозку». Вже у 2010 році Олю направили на дообстеження в інститут головного мозку в Санкт-Петербург, де встановили чіткий і такий важкий діагноз – доброякісна гліома правого зорового бугра і ніжки мозку в стадії крейдування. Однак оперувати лікарі не брались, мовляв молода і операція дуже важка, адже пухлина знаходилась практично в самому центрі голови, куди хірургам дуже важко дістатись.
Пухлина довгі роки не давала про себе знати, та цього року, через 6 місяців після пологів (кесерів розтин), у Олі з’явились сильні головні болі. Під час МРТ лікарі виявили ріст пухлини з подальшим набряком головного мозку. Олю відразу направили в нейрохірургічний центр у клініку «Феофанія», м. Київ.
Саме сьогодні лікарі взялись за дообстеження – проведення біопсії і гістології, без чого вони не можуть призначити подальшого лікування. А це – важка операція на черепі. Також Олі зроблять шунтування головного мозку, оскільки новоутворення викликає оклюзійну гідроцефалію (результати обстежень додаємо).
Вартість хірургічного втручання – від 100 000 грн і це лише початок, оскільки після операції Олю чекає реанімація. Вартість перебування – близько 20 000 грн/день і скільки вона там пробуде – невідомо навіть лікарям.
Рідні та близькі доклали максимум зусиль та використали усі можливі фінанси. Однак цього недостатньо, а тому звертаються до всіх небайдужих.

Допоможіть зібрати кошти на лікування Олі! Допоможіть врятувати молоду матусю. Їй всього 22.
Гроші можна переказати:

на картку чоловіка
4149 4991 2903 1843 (ПриватБанк)
Шкаравецький Юрій

на картку Олі
4731 2191 1645 8344 (ПриватБанк)
Шкаравецька (Шевчук) Ольга

(231)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Мамі шестимісячного малюка потрібна допомога Reviewed by on .  Молода млинівчанка потребує допомоги У сім’ї на Млинівщині трапилась біда, у молодої матусі Олі Шкаравецької виявили пухлину в мозку. Їй всього 22 роки і в неї  Молода млинівчанка потребує допомоги У сім’ї на Млинівщині трапилась біда, у молодої матусі Олі Шкаравецької виявили пухлину в мозку. Їй всього 22 роки і в неї Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.