П’ятниця , 24 Січень 2020Home » Млинівщина » Медові гостини чекають на мешканців краю

Медові гостини чекають на мешканців краю

Млинівщина напередодні Спаса проведе свято меду та душевної гостинності
Подія відбувається не вперше. І цьогоріч її проведуть у неділю, 18 серпня, напередодні великого релігійного свята Преображення Господнього або, як кажуть в народі – Спаса
На мистецькому святі, що поправу можна назвати візитівкою селища, гостей чекатимуть смачні частування, цікаві виставки народних умільців та медоварів, святковий концерт від млинівчан та гостей.
Для любителів літератури відбудеться творча зустріч із відомою письменницею Дзвінкою Торохтушко та авторкою пісень Богданою Трофим’юк. А на літературній платформі, що діятиме окремою локацією, можна буде поспілкуватись із письменниками Рівненщини та придбати їх книги.
Місце проведення заходу незмінне: територія Млинівського державного технолого-економічного коледжу (смт Млинів, вул. І. Франка,1).
Початок заходів – 13.00.
Організатори: Млинівська районна державна адміністрація, Млинівський державний технолого-економічний коледж, Млинівська селищна рада.

(84)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Медові гостини чекають на мешканців краю Reviewed by on . Млинівщина напередодні Спаса проведе свято меду та душевної гостинності Подія відбувається не вперше. І цьогоріч її проведуть у неділю, 18 серпня, напередодні в Млинівщина напередодні Спаса проведе свято меду та душевної гостинності Подія відбувається не вперше. І цьогоріч її проведуть у неділю, 18 серпня, напередодні в Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.