Мешканці громади кружляли у старовинному вальсі (фото)

Духовий оркестр, запальний танець та краща танцювальна пара на заході в Новоукраїнці
На Млинівщині, в селі Новоукраїнка, 10 лютого відбувся вечір старовинного вальсу. З перших музичних акордів, у виконанні духового оркестру, зал наповнився атмосферою романтичного настрою. Гості заходу мали можливість не тільки насолодитись майстерністю оркестру, а й закружляти у танці. Приємно вражала активність мешканців громади, танцювали всі – від молоді до людей похилого віку. Танцюючі пари руйнували рамки віку та часу. Щоправда, партнерів чоловічої статі було мало, бо чоловіки, які завітали на захід, грали в оркестрі. А жінки ще і ще відшліфовували майстерність у танці.

Від ведучої заходу гості дізнались багато цікавого про походження вальсу та роль танцю в світі. Родзинкою дійства став конкурс «Краще виконання вальсу». Участь у танцювальному змаганні взяли 8 пар. По завершенні вальсу глядачі мали визначити кращих танцівників. Кращою парою обрали Василя Шклярука та Людмилу Липку.

Загалом оркестр виконав 15 вальсів, кожен з яких знаходив підтримку та оплески присутніх. Подяку отримали й спонсор заходу – подружжя Шевчуків, власник бару «Гетьман».
Журналістка Інформаційного порталу Млинова поспілкувалась із засновником духового оркестру Іваном Липкою.
«Наш колектив утворився два роки тому. Спочатку нас було всього 5 чоловік. Перший раз ми зібрались 15 листопада, а вже на Різдвяні зустрічі ми виступали. Це був наш перший рік діяльності, на другий рік я підключив дітей зі школи. А щодо репертуару, то він у нас великий – понад 60 пісень. І хочу зазначити, що репертуар має пісні різної складності – від простих народних до великих об’ємних творів. Звичайно, є напрацювання, але ми не маємо, де представити наші здобутки. Перший концерт духової музики був у нас минулого року в селі. От зараз запланована поїздка з виступом в село Пугачівка 24 лютого. Крім того, ще плануємо виступи на День матері та на Трійцю. Взагалі хочемо повністю оновити наш репертуар», – зазначив керівник оркестру.
Вечір старовинного вальсу залишив приємні спогади у кожного присутнього на заході.(240)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.