Понеділок , 21 Жовтень 2019Home » Млинівщина » Мешканців району запрошують до поїздки за кордон

Мешканців району запрошують до поїздки за кордон

5 країн світу відкриють свої двері для культурного обміну досвідом
Міністерство культури України та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» організовують поїздку «Європейська співдружність»
Упродовж 11-19 квітня учасники побувають в Польщі, Німеччині, Нідерландах, Бельгії та Люксембурзі. Відвідають навчальні та медичні заклади, ознайомляться з культурною спадщиною європейських країн.
Під час поїздки заплановані різноманітні екскурсії Вроцлавом, Берліном, Ганновером, Амстердамом, Гаагою, Брюсселем, Люксембургом, Вюрцбургом, Дрезденом та Краковом, повідомляють в Рівненській ОДА.
Долучитись до поїздки можуть представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, соціально-гуманітарної сфери, студенти навчальних закладів, лікарі, громадські активісти тощо.
Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. Для цього необхідно мати біометричний паспорт для виїзду за кордон або оформлену шенгенську візу.
Орієнтовний план міжнародної культурно-просвітницької поїздки «Європейська співдружність» можна переглянути за посиланням тут.
Додаткова інформація та попередня реєстрація відбуватиметься за телефонами: (044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (097) 908-52-28, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17.

(69)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Мешканців району запрошують до поїздки за кордон Reviewed by on . 5 країн світу відкриють свої двері для культурного обміну досвідом Міністерство культури України та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до сер 5 країн світу відкриють свої двері для культурного обміну досвідом Міністерство культури України та Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до сер Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.