П’ятниця , 24 Січень 2020Home » Млинівщина » Мешканця Млинівщини засудили за торгівлю наркотиками

Мешканця Млинівщини засудили за торгівлю наркотиками

Юнак відбуватиме покарання за продаж «канабісу»
Прокурором Дубенської місцевої прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення в суді під час розгляду обвинувального акту в кримінальному провадженні стосовно 19-річного жителя Млинівського району за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання, збут особливо небезпечного наркотичного засобу).
У суді прокурор довів, що 18-річний студент, переслідуючи мету збагачення, в жовтні 2018 року незаконно придбав особливо небезпечний наркотичний засіб «канабіс», який зберігав в спеціальному отворі металевої сітки огорожі фермерського господарства та впродовж жовтня-листопада 2018 року тричі продав згортки з вмістом вказаної наркотичної речовини.
Вину у вчинених злочинах обвинувачений визнав повністю. Вироком Демидівського районного суду від 25.06.2019 чоловіка засудив до покарання у виді 1 року позбавлення волі з конфіскацією майна. Ухвалою Рівненського апеляційного суду від 26.11.2019 вказаний вирок залишено без змін.

(174)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Мешканця Млинівщини засудили за торгівлю наркотиками Reviewed by on . Юнак відбуватиме покарання за продаж «канабісу» Прокурором Дубенської місцевої прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення в суді під час розгл Юнак відбуватиме покарання за продаж «канабісу» Прокурором Дубенської місцевої прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення в суді під час розгл Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.