Минаєвці відігралися за поразку Вересу в минулій схватці

Програш червоно-чорних приніс значне зниження команди в турнірній таблиці
Три очки розділяли Минай та Верес перед стартом п’ятнадцятого ігрового дня у Групі «А» Другої ліги. Обидві команди мали серйозні амбіції на підвищення у класі, тому звітний поєдинок мав статус центрального в турі. Верес прибув на Закарпаття за перемогою. Господарі теж налаштовувалися на гру не менш серйозно, оскільки не забули поразку в Млинові у матчі першого кола.

Олег Шандрук зробив висновки з минулої гри, тож 1 місце Олександра Логінова, який той матч провалив, у центрі оборони зайняв Олександр Дубіна. Інша заміна була вимушеною – в центрі поля дискваліфікованого Бориса Орловського замінив Олексій Бондаренко.

Втім, видовищного іскрометного футболу у першому таймі глядачі не побачили – обидві команди зробили ставку на гру від оборони. Перший гол суперник забив у ворота червоно-чорних з третьої спроби – на 64 хвилині Роберт Гегедош відкрив рахунок матчу. За п’ятнадцять хвилин господарі подвоїли перевагу. Микуляк дограв епізод до кінця, від лицевої лінії виконав навіс, який у боротьбі з Іваном Гребенюком ударом головою завершив Василь Беца – рахунок став 2:0 на 79 хвилині гри.
Незважаючи на декілька успішних атак як в першому, так і другому таймах, старання рівнян не принесли чергову перемогу в поєдинку з ФК «Минай», а результатом гри стала втрата двох позицій у турнірній таблиці.

«В першому таймі гра була приблизно рівна. А після перерви Минай все-таки заслужено забив два м’ячі і заслужено переміг. Наш програш – це результат того, наскільки вільно ми дали супернику себе почувати в нашому штрафному майданчику. Не догравали до кінця. З початком другого тайму ми сподівалися на більш продуктивну контргру. Дуже важко, довго і якісно оборонятися проти такої команди. Без якісної гри в атаці в нашому виконанні – це було лише питанням часу, коли ми пропустимо», – прокоментував результати гри тренер червоно-чорних Олег Шандрук.

Ще один шанс відігратися Верес матиме вже в цю суботу, 3 листопада, у Млинові – о 14 годині рівняни зіграють з командою з Київщини СК «Чайка».