П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Міні-ярмарок вакансій для безробітних району

Міні-ярмарок вакансій для безробітних району

Волинські підприємства запрошують млинівчан на роботу
У Млинівському районному центрі зайнятості 27 вересня відбувся міні-ярмарок вакансій ДП «Автоскладальний завод №1» АТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс», у якому взяли участь 15 безробітних.
Українська автомобілебудівна компанія в складі Корпорації «Богдан», промисловий виробник автобусів, тролейбусів та електробусів під маркою «Богдан» пропонувала працевлаштування в м. Луцьк за вакансіями: слюсар з механоскладальних робіт, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, маляр, слюсар-електрик, верстатник, різальник металу, водій автотранспортних засобів, вантажник, інженер-програміст, інженер-технолог.
Про умови роботи, заробітну плату та вимоги до претендентів розповіла керівник групи з кадрової роботи Лариса Гладунець. Вона наголосила, що працевлаштування офіційне, робота проводиться в одну зміну, можливе довезення працівників до місця роботи або компенсація проїзду, також є можливість проживання в гуртожитку підприємства, комфортні умови після робочого дня – роздягальня з особистими шафами, душова. Заробітна плата виплачується своєчасно, видається спецодяг для роботи, безпосередньо на виробництві проводиться навчання. Учасники заходу отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо роботи, умов прийому, соціальних гарантій, якими забезпечуються працівники.
В результаті проведеного заходу 3 особи отримали запрошення на співбесіду безпосередньо на підприємстві. Вони мають можливість ознайомитися з діяльністю підприємства та особливостями роботи. У разі згоди на працевлаштування претенденти зможуть пройти стажування на робочому місці.
За матеріалами: Млинівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості

(57)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Міні-ярмарок вакансій для безробітних району Reviewed by on . Волинські підприємства запрошують млинівчан на роботу У Млинівському районному центрі зайнятості 27 вересня відбувся міні-ярмарок вакансій ДП «Автоскладальний з Волинські підприємства запрошують млинівчан на роботу У Млинівському районному центрі зайнятості 27 вересня відбувся міні-ярмарок вакансій ДП «Автоскладальний з Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.