П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Мінрегіон чекає на проекти громад

Мінрегіон чекає на проекти громад

Громади Млинівщини мають можливість отримати субвенцію
15 травня Комітет Верховної Ради України з питань бюджету погодив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 208).
Про це повідомив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеслав Негода.
Він нагадав, що громади мають подати до Мінрегіону перелік проектів на усю передбачену для них суму субвенції протягом двох місяців з дня набрання чинності Розпорядженням Кабінету Міністрів, якою затверджується розподіл субвенції. Тобто до 24 червня всі ОТГ мають подати необхідні документи на весь обсяг субвенції, передбачений для кожної конкретної громади.
«Громадам не варто зволікати з проектними заявками, щоб мати час на реалізацію своїх проектів. Сподіваюсь, обласні державні адміністрації та Центри розвитку місцевого самоврядування, як завжди, якісно та оперативно надаватимуть експертну і консультаційну підтримку громадам у підготовці заявок та проектів на кошти субвенції», – зазначив В’ячеслав Негода.
Нагадаємо, у 2019 році на розвиток інфраструктури ОТГ передбачено 2,1 млрд грн. Ці гроші розподілені між бюджетами об’єднаних територіальних громад пропорційно до площі об’єднаної територіальної громади та кількості сільського населення у такій громаді. Тобто, чим більше сільських територій об’єднала громада, тим більше коштів на розвиток інфраструктури вона отримала з державного бюджету, повідомляють в Прес-центрі ініціативи «Децентралізація».

 

(25)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Мінрегіон чекає на проекти громад Reviewed by on . Громади Млинівщини мають можливість отримати субвенцію 15 травня Комітет Верховної Ради України з питань бюджету погодив розподіл обсягу субвенції з державного Громади Млинівщини мають можливість отримати субвенцію 15 травня Комітет Верховної Ради України з питань бюджету погодив розподіл обсягу субвенції з державного Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.