Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Місцеві бюджети отримали 4,5 млн грн від плати за ліцензії

Місцеві бюджети отримали 4,5 млн грн від плати за ліцензії

1476 ліцензій видали в Управлінні контролю Рівненщини
Як повідомили в Управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Рівненській області, на території області зареєстровані та  здійснюють діяльність в сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами 2396 суб’єктів господарювання, яким видали 6265 ліцензій.
За право торгувати алкогольними та тютюновими виробами в роздрібній торгівлі сплатили за перший квартал поточного року до місцевих бюджетів області 3874,8 тис. грн, та 590 тис. грн – за право оптової торгівлі.
Працівники Управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів, протягом 3 місяців поточного року, видали 1476 ліцензій, з них:
– на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 828,
– на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – 648.
За цей же період анульовали дію 244 ліцензій, з них:
– на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями -121,
– на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами -123.
В зв’язку з несвоєчасним перерахуванням суб’єктами господарювання коштів за щоквартальні оплати за ліцензії, призупинено дію 31 ліцензії.
Ліцензія видається фіскальною службою за заявою суб’єкта господарювання не пізніше 10 календарних днів з дня одержання документів. З реєстром виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами у Рівненській області можна ознайомитися на сайті фіскальної служби: http://rv.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.

 

(18)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Місцеві бюджети отримали 4,5 млн грн від плати за ліцензії Reviewed by on . 1476 ліцензій видали в Управлінні контролю Рівненщини Як повідомили в Управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Рівненській о 1476 ліцензій видали в Управлінні контролю Рівненщини Як повідомили в Управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Рівненській о Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.