Понеділок , 14 Жовтень 2019Home » Млинівщина » Місцеві громади області отримали 773 мільйони гривень

Місцеві громади області отримали 773 мільйони гривень

68 % надходжень територіальних бюджетів Рівненщини складає податок на доходи фізичних осіб
За січень-березень бізнес – спільнота Рівненщини сплатила понад 1 120 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб до зведеного бюджету. З них 347 млн. грн ПДФО перераховано до державного бюджету України. Місцеві громади отримали 773 млн. грн.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається 20 відсоткове зростання надходжень ПДФО до бюджетів усіх рівнів. У цифрах – це додатково майже 190 млн. грн, зокрема до державного – 60 та 130 млн. грн – до місцевих бюджетів.
«Податок на доходи фізичних осіб продовжує зберігати позицію найвагомішого за обсягом джерела наповнення дохідної частини місцевого бюджету – його надходження складають майже 68 відсотків усіх надходжень до місцевих бюджетів. Саме тому в легалізації заробітної плати мають бути зацікавлені не лише фахівці фіскальної служби краю чи представники влади, а й всі мешканці територіальних громад. Оскільки розмір фінансового забезпечення соціально-економічних програм на місцевому рівні знаходиться в прямій залежності від розміру надходжень цього податку», – наголошує начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.
За матеріалами: ГУ ДФС у Рівненській області

(52)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Місцеві громади області отримали 773 мільйони гривень Reviewed by on . 68 % надходжень територіальних бюджетів Рівненщини складає податок на доходи фізичних осіб За січень-березень бізнес – спільнота Рівненщини сплатила понад 1 120 68 % надходжень територіальних бюджетів Рівненщини складає податок на доходи фізичних осіб За січень-березень бізнес – спільнота Рівненщини сплатила понад 1 120 Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.