Місцеві громади області отримали 773 мільйони гривень

68 % надходжень територіальних бюджетів Рівненщини складає податок на доходи фізичних осіб
За січень-березень бізнес – спільнота Рівненщини сплатила понад 1 120 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб до зведеного бюджету. З них 347 млн. грн ПДФО перераховано до державного бюджету України. Місцеві громади отримали 773 млн. грн.
У порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається 20 відсоткове зростання надходжень ПДФО до бюджетів усіх рівнів. У цифрах – це додатково майже 190 млн. грн, зокрема до державного – 60 та 130 млн. грн – до місцевих бюджетів.
«Податок на доходи фізичних осіб продовжує зберігати позицію найвагомішого за обсягом джерела наповнення дохідної частини місцевого бюджету – його надходження складають майже 68 відсотків усіх надходжень до місцевих бюджетів. Саме тому в легалізації заробітної плати мають бути зацікавлені не лише фахівці фіскальної служби краю чи представники влади, а й всі мешканці територіальних громад. Оскільки розмір фінансового забезпечення соціально-економічних програм на місцевому рівні знаходиться в прямій залежності від розміру надходжень цього податку», – наголошує начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.
За матеріалами: ГУ ДФС у Рівненській області

(50)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.