Середа , 21 Серпень 2019



Home » Млинівщина » Міжнародному дню сім’ї присвятять Духовний ранок

Міжнародному дню сім’ї присвятять Духовний ранок

У Рівному ще раз обговорять цінності сім’ї
Завтра, 7 травня, на Рівненщині відбудеться Духовний ранок на тему: «Сім’я – основа суспільства».
Його присвятять Міжнародному дню сім’ї, що відзначається 15 травня.
Окрім керівництва області та представників церков, тут будуть присутні сімейні радники, правозахисники, освітяни, медики, представники соціальних служб, альянсу «Україна без сиріт», ВО вимушено переміщених осіб «Україна – моя сім’я», ГО «Психологічна служба Євромайдану».
Духовний ранок відбудеться о 8 год в приміщенні облдержадміністрації (201 каб.)
Під час неформального спілкування усі матимуть змогу обмінятися думками щодо важливих для суспільства тем. Усіх об’єднає молитва за мир, Україну та Рівненщину, повідомляють в Рівненській ОДА.
Нагадаємо, традицію, яка існує в парламентах понад 100 країн світу, на належному рівні вирішив підтримати і у нашій області голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Цю ідею підтримали представники усіх релігійних конфесій – православні, греко-католики, римо-католики і протестанти. Захід передбачає відкритий формат спілкування і є традиційним.

 

(17)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Міжнародному дню сім’ї присвятять Духовний ранок Reviewed by on . У Рівному ще раз обговорять цінності сім’ї Завтра, 7 травня, на Рівненщині відбудеться Духовний ранок на тему: «Сім’я – основа суспільства». Його присвятять Між У Рівному ще раз обговорять цінності сім’ї Завтра, 7 травня, на Рівненщині відбудеться Духовний ранок на тему: «Сім’я – основа суспільства». Його присвятять Між Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.