Вівторок , 18 Червень 2019Home » Млинівщина » Млинів став чистіший та затишніший (фото)

Млинів став чистіший та затишніший (фото)

Селищна рада провела толоку
Млинівська об’єднана територіальна громада 11 квітня організувала та провела загальну селищну толоку. Напередодні голова громади Дмитро Левицький провів робочу нараду із представниками установ, підприємств та організацій, які функціонують на території селища щодо упорядкування вулиць Млинова.
По завершенні прибирання Млинова журналістка Інформаційного порталу Млинова зателефонувала до інспектора з благоустрою селищної ради і поцікавилась як пройшла толока та що вдалось зробити.
«Під час толоки у селищі прибрали 5 основних вулиць: Поліщука, Покровська, Об’їзна, Вишнева, Олексія Кірися, а ще прибрали парки та вал над Іквою. Щоб ви розуміли прибирали узбіччя доріг, зрізався самосів кущів та дерев, згрібали сухостій та листя. Загалом у прибиранні приймали участь 16 комунальних закладів селищної ради, працівники Млинівської ЦРЛ, також долучились до толоки потужні підприємства «Чайка», «Вілія», Млинівський лісгосп, підприємці селища та старости. Спільними зусиллями всіх небайдужих мешканців селища наш Млинів став значно затишніший і чистіший, бо комунальники вивезли близько 50 м3 різного сміття. А взагалі селищна рада такі масові прибирання у селищі проводить двічі на рік – це перед Великоднем та Днем селища (Покровою)», – розповів Валентин Вірний .

(271)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Млинів став чистіший та затишніший (фото) Reviewed by on . Селищна рада провела толоку Млинівська об’єднана територіальна громада 11 квітня організувала та провела загальну селищну толоку. Напередодні голова громади Дми Селищна рада провела толоку Млинівська об’єднана територіальна громада 11 квітня організувала та провела загальну селищну толоку. Напередодні голова громади Дми Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.