Понеділок , 6 Квітень 2020Home » Без категорії » Млинівчан закликають доєднатись до спільної молитви

Млинівчан закликають доєднатись до спільної молитви

Всеукраїнська Рада Церков ініціювала проведення загальної молитви і посту за Україну
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оголосила 25 березня 2020 року Днем загальної молитви і посту за Україну.
Такий захід ініціювали в зв’язку з карантином в державі та введенням в окремих її регіонах режиму надзвичайної ситуації для недопущення поширення коронавірусу.
У цей день усіх вірян просять помолитися про захист життя та здоров’я кожної людини, швидке одужання хворих, про лікарів та всіх, хто бореться з пандемією в Україні та світі.
Також усіх закликають об’єднати зусилля та допомагати один одному в складний час.
У Рівненській ОДА підтримують таку ініціативу Ради Церков.
«Молитва розпочнеться о 12 годині. Визначено, що це буде «Отче наш». Спільнодія – це величезна сила. Станьмо частинкою потужного захисту України. Хай Бог береже і благословляє кожного, Україну і світ», – закликає заступник голови облдержадміністрації Сергій Гемберг.
Разом з тим, усіх вірян закликають не порушувати карантинних заходів і без нагальної потреби не виходити з дому.
У разі ж проведення богослужінь у храмах дотримуватися рекомендованих обмежень, аби не допустити поширення коронавірусу, захистити себе і своїх рідних.
Важливо, що наразі вже третина релігійних громад Рівненщини організувала онлайн трансляції богослужінь на YouTube-каналах, у Facebook, на телеканалах.

 

(3)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Млинівчан закликають доєднатись до спільної молитви Reviewed by on . Всеукраїнська Рада Церков ініціювала проведення загальної молитви і посту за Україну Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оголосила 25 березня 202 Всеукраїнська Рада Церков ініціювала проведення загальної молитви і посту за Україну Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оголосила 25 березня 202 Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.