Неділя , 23 Лютий 2020Home » Млинівщина » Млинівчан запрошують до Європейської співдружності

Млинівчан запрошують до Європейської співдружності

Краяни можуть відвідати 5 країн, щоб перейняти досвід
Міністерство культури України та Всеукраїнська молодіжна Громадська організація «Серце до серця» організовують поїздку «Європейська співдружність».Учасники упродовж 11-19 квітня 2019 року відвідають Польщу, Німеччину, Нідерланди, Бельгію та Люксембург та дізнаються про міжнародні гуманітарні проекти. Планується відвідання навчальних та медичних закладів, ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн, повідомляє Рівненська ОДА.
Взяти участь у поїздці запрошують представників районних, міських, обласних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, соціально-гуманітарної сфери, співробітники, студенти навчальних закладів, лікарі, громадські активісти тощо.
Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. Детальніше можна дізнатися тут.

(74)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Млинівчан запрошують до Європейської співдружності Reviewed by on . Краяни можуть відвідати 5 країн, щоб перейняти досвід Міністерство культури України та Всеукраїнська молодіжна Громадська організація «Серце до серця» організов Краяни можуть відвідати 5 країн, щоб перейняти досвід Міністерство культури України та Всеукраїнська молодіжна Громадська організація «Серце до серця» організов Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.