Млинівчани беруть участь у проекті «ПрофіКемп»

Учнівська молодь району проводить дослідження рідного краю
Обласні центри зайнятості, обласні бібліотеки та департаменти освіти, науки та молоді Херсонської, Закарпатської, Львівської та Рівненської областей  цьогоріч в березні підписали угоду про співпрацю, щодо впровадження міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп».
Активно долучився до проекту  Млинівський район. На базі Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді Млинівської селищної ради  створили потужну, активну та креативну команду «ПрофіТур» з учнівської молоді. Протягом літніх канікул діти провели величезну роботу з дослідження рідного краю, здійснили похід за маршрутом Млинів-Бокійма-Козирщина, ознайомились з професією різьбяра по дереву та бересті. 30 листопада команда прийматиме участь у проведенні 111-го підсумкового етапу конкурсу в м. Дубно, а у квітні 2019 року у м. Рівне відбудеться 11-ий етап конкурсу з визначення фіналістів. Переможці, які згодом представлятимуть регіон у підсумковому заході проекту у Херсоні.
Члени команди «ПрофіТур» та куратори сповнені рішучості для поїздки у м. Херсон та отримання головної відзнаки конкурсу. Дослідницькі матеріали команда поширює у мережі Facebook та на сторінці «ПрофіКемп». Одним із критеріїв оцінки є онлайн голосування.
За матеріалами: Млинівська філія Рівненського ОЦЗ

(43)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.