Неділя , 23 Лютий 2020Home » Млинівщина » Млинівчани показали гідний результат на чемпіонаті області

Млинівчани показали гідний результат на чемпіонаті області

На водосховищі у Хрінниках відбулись змагання з веслування на байдарках і каное
На Хрінницькому водосховищі з 17 по 19 липня пройшов відкритий чемпіонат області з веслування на байдарках і каное серед вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Рівненщини. Спортивно оздоровчий табір «Олімпієць» приймав учасників змагань – а це юні веслярі з Березне, Рівне, Дубно та Млинова. Уже в третє на акваторії цього чудового водосховища проводяться подібні змагання.
За результатами змагань абсолютним переможцем у наймолодшій віковій групі (2007-2008 р.) став Ковальчук Валентин, друге місце посів Зух Максим і третім був Домарацький Захар.
Серед дівчат Усік Вікторія перемогла на дистанції 500 метрів та була третьою у спринті на дистанції 200 метрів, а Юлія Стаднік перемогла на 200 метровій дистанції та фінішувала третьою на 500 метрів. Софія Кислицька на цих дистанціях фінішувала другою.
Ще слід відмітити виступ Вашука Артема (вікова категорія 2005-2006 р.) який посів 4-те місце у боротьбі гідним суперниками.
За матеріалами: Млинівська селищна рада

(56)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Млинівчани показали гідний результат на чемпіонаті області Reviewed by on . На водосховищі у Хрінниках відбулись змагання з веслування на байдарках і каное На Хрінницькому водосховищі з 17 по 19 липня пройшов відкритий чемпіонат області На водосховищі у Хрінниках відбулись змагання з веслування на байдарках і каное На Хрінницькому водосховищі з 17 по 19 липня пройшов відкритий чемпіонат області Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.