Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » Млинівчани взяли участь у змаганнях

Млинівчани взяли участь у змаганнях

На Рівненщині змагались близько 140 дітей у спортивному орієнтуванні
У лісосмузі поблизу села Колоденка Рівненського району 10 листопада пройшов перший тур змагань зі спортивного орієнтування «Лісовий тур». Участь у змаганнях взяли близько 140 учасників, серед яких вихованці Рівненської обласної станції юних туристів, а також представники Млинівської, Клеванської, Бугринської об’єднаних територіальних громад та міста Луцька. Організатором змагань є КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» РОР.
Спортсмени змагались у різних вікових групах – від 10 років та старші. Переможці І туру відкритих змагань зі спортивного орієнтування «Лісовий тур» стали із Клеванської, Бугринської об’єднаних територіальних громад та міста Луцька.

(22)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Млинівчани взяли участь у змаганнях Reviewed by on . На Рівненщині змагались близько 140 дітей у спортивному орієнтуванні У лісосмузі поблизу села Колоденка Рівненського району 10 листопада пройшов перший тур змаг На Рівненщині змагались близько 140 дітей у спортивному орієнтуванні У лісосмузі поблизу села Колоденка Рівненського району 10 листопада пройшов перший тур змаг Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.