Понеділок , 6 Квітень 2020Home » Країна » Млинівчани здобули золото у Всеукраїнському конкурсі (ОНОВЛЕНО)

Млинівчани здобули золото у Всеукраїнському конкурсі (ОНОВЛЕНО)

Юні дослідники Рівненщини здобули призові місця у Всеукраїнському конкурсі «Моя Батьківщина – Україна»
У кінці січня в Українському державному центрі національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму пройшов ІІІ (Всеукраїнський) тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Для участі у ньому зі всієї України  подали 127 краєзнавчо-дослідницьких робіт за 6 напрямами. Учасники з Рівненщини здобули  призових місць.
Перше місце за напрямом «З попелу забуття» здобули члени експедиційного загону Млинівського центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді за роботу «Микола Карпюк – в’язень Кремля» (керівники Кісільчук І. А. та Власенко Г. Ф.).
До експедиційного загону увійшли: Лотоцький Євген, Мельничук Денис, Карпець Катерина, Міньковська Галина, Баняс Ольга, Посільська Іванна, Вірний Олександр, Лукянчук Нелля,  Власюк Марія, Драченко Назарій.

 

(106)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Млинівчани здобули золото у Всеукраїнському конкурсі (ОНОВЛЕНО) Reviewed by on . Юні дослідники Рівненщини здобули призові місця у Всеукраїнському конкурсі «Моя Батьківщина – Україна» У кінці січня в Українському державному центрі національн Юні дослідники Рівненщини здобули призові місця у Всеукраїнському конкурсі «Моя Батьківщина – Україна» У кінці січня в Українському державному центрі національн Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.