Млинівчанин вночі проник до чужого будинку

Суд виніс вирок юнаку – 3 роки позбавлення волі
З доводами Дубенської місцевої прокуратури Млинівський районний суд погодився та визнав винним 29-річного жителя смт Млинів у вчиненні кримінального правопорушення, а саме закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка), що вчинений повторно.
Прокурором-обвинувачем доведено, що чоловік, який раніше неодноразово притягувався до відповідальності за злочини проти власності, вкотре вчинив кримінальне правопорушення. Так у лютому 2018 року в Млинові він проник вночі до чужої квартири через незамкнені двері та, доки господарі спали, викрав одяг та інші товарно-матеріальні цінності.
Викрадене майно зловмисник виніс із помешкання та помістив на свій велосипед. Однак, коли знову повернувся на місце вчинення злочину, був викритий власниками оселі, які й викликали працівників правоохоронних органів – інформують у Дубенській місцевій прокуратурі.
Під час судового засідання підсудний свою вину визнав у повному обсязі.
Врахувавши принципову позицію прокуратури, суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки.

(518)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.