Неділя , 15 Грудень 2019Home » Країна » Млинівчанка увійшла в трійку кращих стилістів України

Млинівчанка увійшла в трійку кращих стилістів України

Одна із кращих майстрів весільних зачісок вдосконалює свою майстерність
Млинівщину вкотре прославляють талановиті мешканці. Ось і сьогодні гарна новина для млинівчан – Вікторія Рибальченко увійшла в Топ-3 і Топ-5 кращих стилістів України в номінації «Майстер весільних зачісок».
«Цей конкурс організувала Steilla International Beauty Awards. І Спілка професіоналів України в індустрії краси зареєструвала і висунула, як професіонала мене в одному із напрямків «Майстер весільних зачісок». Це щорічний конкурс у якому вони реєструють самостійно учасників. Але для того, щоб потрапити в номінанти потрібно дуже багато працювати, щоб гідно себе зарекомендувати і представити. Сьогоднішня номінація ще раз підкреслює, що в нас є люди, яких цікавить індустрія моди», – поділилась своїми враженнями від конкурсу Вікторія Рибальченко.
Також Вікторія подякувала всім за підтримку та віру в її сили, адже вважає, що без шанувальників було б важко здобути перемогу. А кожен крок у конкурсах допомагає здобути ступінь професійності і підвищує відповідальність перед прихильниками таланту.

(569)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Млинівчанка увійшла в трійку кращих стилістів України Reviewed by on . Одна із кращих майстрів весільних зачісок вдосконалює свою майстерність Млинівщину вкотре прославляють талановиті мешканці. Ось і сьогодні гарна новина для млин Одна із кращих майстрів весільних зачісок вдосконалює свою майстерність Млинівщину вкотре прославляють талановиті мешканці. Ось і сьогодні гарна новина для млин Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.