Млинівщина підтримала всеукраїнську акцію «Хода за свободу» (фото)

Студентська молодь та млинівчани проти «Білого рабства»
Млинівщина сьогодні, 18 жовтня взяла участь у щорічній всесвітній акції Walk for Freedom («Хода за свободу») з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.
Захід розпочався о 13годині на території Млинівського державного технолого-економічного коледжу за ініціативи Управління праці та соціального захисту населення Млинівської райдержадміністрації. У ході взяли участь учні коледжу, викладачі та працівники апарату райдержадміністрації. Учасники акції з усвідомленням «проблеми сучасності» і символікою пройшовши мовчазну і мирну ходу, отримали глибші знання. Ведуча, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Катерина Тимощук інформувала про проблему торгівлі людьми.

«Ми сьогодні з вами маємо можливість висловити мирний протест. Адже, 18 жовтня 2007 року за ініціативи Європейського Парламенту започаткований День боротьби з торгівлею людьми, як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності, щодо феномену торгівлі людьми, особливо – жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні. З 2014 по 2018 рік в області 9 осіб отримали статус, постраждалих від торгівлі людьми, з них 4 – трудова експлуатація, 3 – сексуальна експлуатація, 1 – вилучення органів та ще 1 особа використання в збройних конфліктах. Ці статистичні дані це – підтвердження того, що «Біле рабство» існує в нашому сьогоденні. Цей вид злочину за кримінальними прибутками займає третє місце після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками. Щорічний дохід від торгівлі людьми у світі становить близько 10 – 12 мільярдів доларів. Для злочинців – це величезні гроші, для людей – страждання, зруйновані сім’ї, втрачене здоров’я і навіть життя», – зазначила Катерина Тимощук.

Учнівська молодь із цікавістю долучилась до обговорення даної проблематики та в свою чергу погодилась, що тільки спільними зусиллями ми можемо застерегти населення від попадання у тенета торгівлі живим товаром.
Також свій погляд на проблему читачам Інформаційного порталу Млинова більше розповіла головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин та сімейної політики Управління праці та соціального захисту населення Млинівської райдержадміністрації Світлана Волкова:
«Сьогодні у всіх районах областях проводиться широкомасштабна інформаційна кампанія з питань протидії торгівлі людьми. Проблема боротьби з торгівлею людьми (особливо жінками) стала надзвичайно актуальною для нашої держави. Україна, як і більшість країн, вже має досить тривалий сумний досвід втрати значної кількості жінок і дівчат, вивезених з її території за кордон, де вони стають жертвами різноманітних методів та форм експлуатації, найпоширенішою з яких є примушення до заняття проституцією.
Складна економічна ситуація в Україні, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють цьому явищу. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати добру роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів».#WalkForFreedom
#ПротиДійТоргівліЛюдьми

(153)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.