Неділя , 15 Грудень 2019Home » Млинівщина » Млинівщина – в трійці лідерів по збору соняшника та сої

Млинівщина – в трійці лідерів по збору соняшника та сої

Рівненщина впевнено крокує до завершення аграрних робіт
Нині господарники Рівненщини накопали більше 180 тисяч тонн солодкого кореню. Буряки зібрали на полях площею 4,2 тисячі гектарів, а це близько третини від прогнозу. При цьому урожайність складає 433 центнери з кожного гектара посіву, повідомляє Рівненська ОДА.
Також аграрії молотять соняшник. Культуру зібрали на 75 % від посіяних площ. Найкраща урожайність у сільськогосподарських підприємствах Млинівського, Радивилівського та Здолбунівського районів.
А ще господарники області зібрали третину врожаю сої. Найбільше її вродило в Млинівському, Здолбунівському та Рівненському районах.
Разом з тим, аграрії продовжують сіяти озимі. Найбільше площ засіяно господарствами Млинівського, Радивилівського та Дубенського районів, а серед Поліської зони – Костопільського, Сарненського та Березнівського районів.

(83)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Млинівщина – в трійці лідерів по збору соняшника та сої Reviewed by on . Рівненщина впевнено крокує до завершення аграрних робіт Нині господарники Рівненщини накопали більше 180 тисяч тонн солодкого кореню. Буряки зібрали на полях пл Рівненщина впевнено крокує до завершення аграрних робіт Нині господарники Рівненщини накопали більше 180 тисяч тонн солодкого кореню. Буряки зібрали на полях пл Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.