Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Млинівщину відвідав відомий політик (фото)

Млинівщину відвідав відомий політик (фото)

В області зустрілись млинівчани і кандидат на призиденське крісло
Кандидат у президенти, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко 6 лютого відвідав Рівненщину.
За його словами, план відновлення миру такий: значне посилення обороноздатності, дієва міжнародна підтримка і підйом економіки країни.

Ключове питання у відновлення миру – виведення з окупованих територій військ агресора та спецслужб Російської Федерації. Саме тому угода має передбачати й забезпечувати повну деокупацію українських земель.
Також лідер завітав у Млинів, де довго спілкувався у місцевій лікарні з лікарями та медсестрами. Говорили як важливо зберегти та розвивати соціальну медицину, лікарню, захистити кожного медичного робітника, підняти якість медичних послуг для громадян, повідомляють на сторінці Руху «Справедливість» у Facebook.

(818)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Млинівщину відвідав відомий політик (фото) Reviewed by on . В області зустрілись млинівчани і кандидат на призиденське крісло Кандидат у президенти, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко 6 лютого відвідав Рів В області зустрілись млинівчани і кандидат на призиденське крісло Кандидат у президенти, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко 6 лютого відвідав Рів Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.