Вівторок , 16 Жовтень 2018Home » Млинівщина » Млинівська громада шукає кошти на інсулін

Млинівська громада шукає кошти на інсулін

Проблема недофінансування програми – життя діабетиків
Забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном – одна з важливих проблем, яка щотижнево моніториться у Рівненській облдержадміністрації.
У 2018 році на лікування цієї недуги з державної казни передбачили на 56% менше цільових коштів. Як повідомляють в Рівненській ОДА, обласне управління охорони здоров’я неодноразово зверталося до Верховної Ради, Кабміну, народних депутатів від Рівненщини та МОЗ з тим, аби виділити додаткові гроші на закупівлю інсуліну.
Ситуацію, яка склалась у зв’язку з недофінансуванням державної програми хворих на цукровий діабет, прокоментував голова Млинівської громади Дмитро Левицький:
«Про проблему, що виникла в громаді я довідався від осіб, які хворіють на цукровий діабет. Вони звертаються і просять надати кошти на придбання відповідних препаратів. На сьогоднішній день в нас в громаді є 176 осіб, які хворіють на цукровий діабет і потребують щоденних ін’єкцій. В програмі «Милосердя» на даний час є близько 30 тисяч гривень, але цієї суми, звісно, не вистачить до кінця календарного року для кожного хворого. Тому спільно з депутатським складом будемо шукати кошти і приймати рішення про дофінансування програми. Запевняю: кожен кому необхідні кошти на ліки їх отримає, бо життя кожного важливіше за благоустрій».

(130)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Млинівська громада шукає кошти на інсулін Reviewed by on . Проблема недофінансування програми – життя діабетиків Забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном – одна з важливих проблем, яка щотижнево моніториться у Р Проблема недофінансування програми – життя діабетиків Забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном – одна з важливих проблем, яка щотижнево моніториться у Р Rating: 0

Залишити коментар

Ви маєте ввiйти щоб залишити коментар.

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.