Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Млинівська громада заманює підприємців країни

Млинівська громада заманює підприємців країни

Найнижчий єдиний податок для бізнесменів запровадять у Млинівській ОТГ
А це лише один відсоток. І все для того, аби підвищити привабливість території для інвесторів.
Голова громади Дмитро Левицький зазначає: «Якщо підприємства будуть зареєстровані на території ОТГ, то їхні податки йтимуть до місцевого бюджету. А це дозволить збільшити фінансування шкіл та інших соціальних об’єктів».
Таку ініціативу громада реально може впровадити, скориставшись децентралізацією. Питання податкового тарифу вже наступного місяця розглянуть місцеві депутати, повідомляє Інформаційний портал Млинова з посиланням на Рівненську ОДА.
Після прийняття рішення підприємці малого бізнесу зможуть працювати вже з 1 січня 2020 року. Втім, розпочати реєструвати свою справу в ОТГ вони можуть вже. Голова громади Дмитро Левицький вже зараз готовий надати місцеву приписку для зацікавлених підприємців.

(188)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Млинівська громада заманює підприємців країни Reviewed by on . Найнижчий єдиний податок для бізнесменів запровадять у Млинівській ОТГ А це лише один відсоток. І все для того, аби підвищити привабливість території для інвест Найнижчий єдиний податок для бізнесменів запровадять у Млинівській ОТГ А це лише один відсоток. І все для того, аби підвищити привабливість території для інвест Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.