Вівторок , 20 Серпень 2019Home » Млинівщина » Млинівська громада здобула першість в області

Млинівська громада здобула першість в області

Понад 75 тисяч мешканців області стали учасниками спортивно-масових заходів
Традиційно навесні «Спорт для всіх» залучає жителів області до різноманітних спортивних заходів, присвячених Міжнародному дню спорту заради розвитку і миру, повідомляють в Рівненській обласній раді.
Нещодавно відбувся фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я», який на Рівненщині проводиться 6 років поспіль. Учасники збиралися на центральних площах, спортивних майданчиках, біля навчальних закладів. До фестивалю долучились понад 50 тисяч спортивно активних громадян. У підсумку І місце посіли учасники з Рівного та Млинівської ОТГ, ІІ місце – Сарненський район та Немовицька об’єднана територіальна громада. На ІІІ місці опинився Володимирецький район та Крупецька ОТГ.
Переможців нагородять дипломами та кубками комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради і сувенірами від Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

(104)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Млинівська громада здобула першість в області Reviewed by on . Понад 75 тисяч мешканців області стали учасниками спортивно-масових заходів Традиційно навесні «Спорт для всіх» залучає жителів області до різноманітних спортив Понад 75 тисяч мешканців області стали учасниками спортивно-масових заходів Традиційно навесні «Спорт для всіх» залучає жителів області до різноманітних спортив Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.