Понеділок , 21 Жовтень 2019Home » Млинівщина » Млинівські малюки отримали подарунки по 5 тис гривень

Млинівські малюки отримали подарунки по 5 тис гривень

Батьки новонароджених отримають «пакунки малюка»
На Млинівщину 24 вересня надійшли перші бебі-бокси для малюків, які народились у вересні. Коробки з дитячими речами будуть отримувати усі малюки та їхні сім’ї заради підтримки народжуваності, материнства і дитинства в Україні. Вміст пакунків розроблявся Мінсоцполітики спільно з Міністерством охорони здоров’я. Загалом у бебі-боксах є понад 14 найменувань товарів. Вартість одного набору приблизно 5000 гривень.

Щодо новацій державної політики у захисті сімей з новонародженими малюками читачам Інформаційного порталу Млинова більше розповіла головний спеціаліст відділу соціально-трудових відносин та сімейної політики Управління праці та соціального захисту населення Млинівської райдержадміністрації Світлана Волкова:
«В наше управління перші 7 бебі-боксів надійшли з області 24 вересня. Станом на 26 вересня зареєстровано 14 заяв, одна з них від породіллі з Дубенського району, відповідно її я переадресувала у Дубно. Кожна жінка, незалежно від того, де народила, пакунок отримує за місцем проживання. При виписці з пологового породілля пише заяву, яка надходить до регіональних УПСЗН і при наявності бебі-боксів батьки мають його отримати. При собі необхідно мати документ, який засвідчує особу. В свою чергу, я пишу акт передачі із серійним номером бебі-боксу. Кожна родина, яка народить дитину до кінця року гарантовано отримає таку коробку».

Жінки, які нещодавно народили дитину, як ніхто інший знають, що потрібно в перші місяці життя малюка. Тому журналістка запитала матусь, що вони думають про бебі-бокси.
Млинівчанка Семенюк Іванна, яка отримала «пакунок малюка» для донечки Софійки висловила своє захоплення:
«Це чудовий задум, який стане дуже корисним для кожної матусі та її малюка. Згідна зі всім переліком, бо всі ці речі на перших початках для новонародженої дитини потрібні. Усі ми знаємо, що і скільки коштує, тому на такі гроші бокс має стати дуже вагомою підтримкою для молодої мами. А ще було б добре, щоб це була акція від держави не до кінця року, а на наступні роки».

«На мою думку, в «пакунку малюка» найбільш необхідне – це вологі дитячі серветки, памперси, пустушка, електронний термометр, дитяча ковдра, бодіки, дитячі шапочки та носочки. Така коробка є одноразовим економ-ресурсом до сімейного бюджету сімей з дітьми»,– сказала одна із перших власниць бебі-боксу Наталія Пелипчук.

Не всі батьки погоджуються з вмістом «пакунка», а аргументують, що сертифікат на 5 тисяч гривень був би доречніший. Мама в спеціалізованому магазині могла б придбати те, що є потрібним для малюка в даний час. Бо коли дитина вже не перша, то більшість речей з пакунку вже є від попередніх дітей. Також одяг для малюка стандартний, а діти народжуються з різною вагою і ростом.

(438)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Млинівські малюки отримали подарунки по 5 тис гривень Reviewed by on . Батьки новонароджених отримають «пакунки малюка» На Млинівщину 24 вересня надійшли перші бебі-бокси для малюків, які народились у вересні. Коробки з дитячими ре Батьки новонароджених отримають «пакунки малюка» На Млинівщину 24 вересня надійшли перші бебі-бокси для малюків, які народились у вересні. Коробки з дитячими ре Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.