Млинівські рятувальники приймали в гості дошкільнят

Вихованці дитячого садочка приміряли професію рятувальника
Рятувальники Млинівської 6-ї державної пожежно-рятувальної частини 4 жовтня приймали вихованців дитячого садочка №1.
Під час зустрічі вогнеборці розповіли малечі наскільки важливо дотримуватися правил пожежної безпеки, до чого можуть призвести ігри з вогнем, що треба робити, щоб не допустити виникнення пожежі і як діяти, коли сталося загорання. Особливу увагу приділили роз’ясненню правил пожежної безпеки у осінньо-зимовий період. Рятувальники розповіли діткам чому вмикати і вимикати обігрівальні прилади можна лише дорослим, пояснили чому небезпечно розміщувати біля обігрівачів легкозаймисті речі.

Далі малечу чекало найцікавіше. Вогнеборці показали дошкільнятам спеціальний захисний одяг, в якому вони ліквідовують пожежі, та аварійно-рятувальні автомобілі, розповіли дітям про свою щоденну роботу, продемонстрували спеціальне спорядження рятувальників. Окрім цього, діти мали змогу приміряти захисні каски вогнеборців і побувати всередині справжнього пожежного автомобіля.
На завершення екскурсії рятувальники відповіли на всі запитання, які виникли у дітей, а також провели бесіду щодо важливості дотримання правил пожежної безпеки з вихователями.
За метеріалами: Головне управління ДСНС України у Рівненській області

(68)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.