Понеділок , 19 Серпень 2019Home » Млинівщина » Млинівські рятувальники підвищують обізнаність дітей (фото)

Млинівські рятувальники підвищують обізнаність дітей (фото)

Учні Ярославицького навчального закладу приміряли на себе професію вогнеборця
Рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини 25 квітня провели «День цивільного захисту» в Ярославицькій загальноосвітній школі. На заході співробітники Служби порятунку звернули особливу увагу учнів та викладачів на суворому дотриманні правил пожежної безпеки та охорони праці під час відпочинку в лісі, виявленні вибухонебезпечних предметів, проведенні заходів у виробничих майстернях навчального закладу. Також учні школи мали змогу відчути себе на мить справжніми рятувальниками, одягнувши окремі елементи бойового спорядження вогнеборців та загасити умовну пожежу.

Рятувальники завжди раді подібним зустрічам і постійно звертають увагу на те, що двері підрозділів ДСНС завжди відкриті для всіх бажаючих отримати знання, які колись зможуть зберегти життя. По завершенню навчання вручили пам’ятки про заходи безпеки та плакати з основ безпеки життєдіяльності, повідомляють в ГУ ДСНС України у Рівненській області.

(102)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Млинівські рятувальники підвищують обізнаність дітей (фото) Reviewed by on . Учні Ярославицького навчального закладу приміряли на себе професію вогнеборця Рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини 25 квітня провели «День цив Учні Ярославицького навчального закладу приміряли на себе професію вогнеборця Рятувальники 6-ї державної пожежно-рятувальної частини 25 квітня провели «День цив Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.