Млинівські рятувальники знайомили школярів з своєю професією (фото)

Підлозцівський НВК приймав гостей з пожежно-рятувального загону
Вогнеборці 6- частини 4-го Державного пожежно-рятувального загону  16 жовтня завітали до Підлозцівської НВК «Дошкільний навчальний заклад загальноосвітньої школи I-III ступенів». Зустріч розпочалася традиційно зі знайомства. Рятувальники розповіли учням про мужню та героїчну професію вогнеборців, в яких умовах доводиться працювати бійцям Державної служби з надзвичайних ситуацій, рятуючи людські життя, а також наголосили на необхідності дотримання елементарних правил безпечної поведінки з різного роду надзвичайних ситуаціях, адже безпека власного життя – понад усе.
Під час навчання рятувальники продемонстрували школярам пожежну техніку та аварійно-рятувальне спорядження, та розповіли про їх технічні можливості.

Бажаючих на мить відчути себе рятувальником виявилося чимало. Поза увагою працівників Служби порятунку не залишилась жодна дитина: всі змогли приміряти бойовий одяг пожежного-рятувальника, посидіти в кабіні пожежного автомобіля. У ході навчання рятувальники в доступній та зрозумілій формі відповіли на безліч запитань, що цікавили дітей.
Навчання видалося дуже цікавим, залишивши у школярів безліч позитивних емоцій та вражень, а головне – чимало корисних знань.
Наостанок діти подякували рятувальникам за пізнавальну та цікаву екскурсію та пообіцяли дотримуватись правил пожежної безпеки, яких їх навчили працівники Служби порятунку 101.

Подібні заходи рятувальники традиційно проводять в рамках Тижня безпеки життєдіяльності. Адже такі зустрічі малечі з рятувальниками є найважливішою складовою у процесі навчання дітей основам пожежобезпечної поведінки. Чим раніше починається подібна виховна робота, тим менше ймовірність того, що ці діти в майбутньому стануть винуватцями пожеж. Живе спілкування з вогнеборцями викликає у дітей великий емоційний відгук, а яскраві враження від навчання залишаються в пам’яті на довгі роки.
Інженер з пожежно-рятувальних робіт  Євгеній Лінник

(57)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.