Млинівський район лідирує у сільськогосподарському виробництві

На 7 % зросло виробництво сільськогосподарської продукції в області
З початку року на Рівненщині сільськогосподарське виробництво продукції зросло майже на 7 % при загальноукраїнському показнику –4,9 %.
На переконання заступника голови ОДА Ігоря Тимошенка, сільське господарство є основним драйвером економіки Рівненщини і успіхи в галузі значною мірою пов’язані із надходженням додаткових інвестицій в АПК. У першу чергу за рахунок державних програм, аграрних розписок та коштів обласного бюджету.
Найбільші суми дотації виплачено господарникам Радивилівського, Володимирецького та Дубенського районів.
Інший важливий момент – це зростання обсягів виплат орендної плати за земельні частки, каже Ігор Тимошенко.
Окрім того, слід відмітити, що за два останні роки посівна площа збільшилась на 31 тис. га.
Усі ці компоненти в сукупності дозволяють стабільно розвиватися діючим підприємствам області, розширювати потужності, а відтак створювати нові робочі місця та наповнювати бюджети, відзначив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.
«Лідерами в галузі є Радивилівський та Млинівський райони. Підвищили виробництво продукції Дубенський та Острозький райони. Підприємства АПК стабільно наповнюють місцеві бюджети. З початку року вони сплатили понад півмільярда гривень, що на 18 % більше минулого року», – розповіла директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Надія Переходько.

(60)

Вас також можуть зацікавити...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.