П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » Молодь запрошують до участі в конкурсі есе до Дня Незалежності

Молодь запрошують до участі в конкурсі есе до Дня Незалежності

Переможців оголосять на День прапора
Інститут політико-правових та релігійних досліджень проводить Національний конкурс творчих письмових робіт «Шлях становлення української державності».
Він проводиться за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.
Підвищення рівня обізнаності молоді про історію становлення України, як незалежної європейської держави – головна тема есе конкурсу, повідомляють в Рівненській ОДА.
До участі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти, аспіранти вишів та наукових установ України. Прийом конкурсних робіт до 31 липня, а оголошення переможців – 23 серпня.
Пріоритетні напрямки тем: історія становлення України, європейська ідентичність України, економічна незалежність, міжнародна політика країни, соціальна політика країни, культура, церква.
Конкурсні роботи разом з заявкою направляються на е-адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (e-mail: institute2014@ukr.net ), вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

 

(42)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Молодь запрошують до участі в конкурсі есе до Дня Незалежності Reviewed by on . Переможців оголосять на День прапора Інститут політико-правових та релігійних досліджень проводить Національний конкурс творчих письмових робіт «Шлях становленн Переможців оголосять на День прапора Інститут політико-правових та релігійних досліджень проводить Національний конкурс творчих письмових робіт «Шлях становленн Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.