П’ятниця , 24 Січень 2020Home » Млинівщина » Молодий очільник району приступив до виконання повноважень

Молодий очільник району приступив до виконання повноважень

Які перші кроки робитиме голова Млинівської РДА
Головою Млинівської райдержадміністрації 11 грудня президент України призначив Дениса Біцюка. Сьогодні, 13 грудня, очільника Млинівщини урочисто представив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль. На урочистості прибули посадовці області, району, очільники силових структур та працівники підрозділів і відділів райдержадміністрації. Віталій Коваль розпочав представлення з настанов та визначення головних пріоритетних напрямків розвитку району. Вперше до гостей, млинівчан звернувся новопризначений очільник району.

«Сьогодні розпочинається нова глава в моєму житті, яка буде тісно пов’язана з Млинівщиною. Насамперед, хочу подякувати всім, хто прийшов на цю зустріч. І я дійсно радий, що потрапив саме на Млинівщину. Я розумію ваші побоювання, можливо, я надто молодий, можливо, не маю великого досвіду. У мене, на відміну від попередників, немає надто багато часу. За короткий період я заслуговуватиму на вашу довіру. Прошу дати мені шанс і я його виправдаю. Найближчими днями ми проведемо спільні зустрічі, наради. Обговоримо всі аспекти та налагодимо комунікацію. Всіх цікавлять якими я бачу перші кроки, як голови району. Млинівщина є передовою в процесі децентралізації та утворенні громад, тому я підтримуватиму цей процес. Млинівщина – край аграрний, то ставимо перед собою питання залучення інвестицій задля розвитку. Ну і не хочеться говорити про проблеми, але в нас – це дороги. Також бачу пріоритетним будівництво садочків та шкіл, оскільки за дітьми майбутнє.
На завершення хочу подякувати Віталію Ковалю за довіру, я її виправдаю, докладу максимум зусиль. Також дякую вам всім, що прийшли на зустріч. Я маю надію, що в нас буде діалог, говоріть мені, підказуйте, ініціюйте. Успіхів нам усім. Хто прагне – тому дається, і Млинівщина тільки вперед», – зазначив Денис Біцюк.

Після завершення урочистостей голова райдержадміністрації спільно з керівниками установ та головами громад провів робочу зустріч у власному кабінеті.
Нагадаємо, посадовець закінчив Національний університет «Острозька академія», має юридичну освіту. Останнє місце роботи – начальник юридично-організаційного відділу управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.


(459)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Молодий очільник району приступив до виконання повноважень Reviewed by on . Які перші кроки робитиме голова Млинівської РДА Головою Млинівської райдержадміністрації 11 грудня президент України призначив Дениса Біцюка. Сьогодні, 13 грудн Які перші кроки робитиме голова Млинівської РДА Головою Млинівської райдержадміністрації 11 грудня президент України призначив Дениса Біцюка. Сьогодні, 13 грудн Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.