Четвер , 12 Грудень 2019Home » Млинівщина » Мужність Кіндрата увіковічнили меморіальною дошкою (фото)

Мужність Кіндрата увіковічнили меморіальною дошкою (фото)

Мешканці Млинівщини зложили молитву у височінь неба за Героя
Цьогоріч Млинівщину сколихнула трагічна звістка про смерть земляка Руслана Кондратюка. 15 лютого обірвалось життя у зоні ООС батька і сина, військовослужбовця з позивним Кіндрат.
Сьогодні, 18 липня, біля стін рідної школи Героя зібрались рідні, очільники району, громади, односельці та всі небайдужі, щоб разом помолитись і відкрити меморіальну дошку Руслану Кондратюку.
В.о. старости Війницького старостинського округу Михайло Пуцак у своїх спогадах нагадав присутнім справжні людські риси загиблого односельця, його жагу до життя та плани, яким не судилось збутися.

Тарас Варварук, настоятель Свято-Михайлівського храму Млинова, під час молебню та освячення меморіальної дошки щиро і ревно з усіма присутніми молився за упокій убієнного Героя. Та на завершення отець сказав:
«Немає більшої любові за любов того, хто поклав життя своє за друзів. Досить часто ми чуємо ці слова, вслухаємось, інколи розмірковуємо, але чи кожен з нас може так вчинити? Сьогодні ми приїхали сюди, на рідну землю Руслана, щоб разом зложити спільну молитву у височінь неба. Адже найцінніший свій дар – життя, він не пожалів і без вагань віддав в оборону рідного села, країни. Його смерть промовляє до ворогів: «Не вийде у вас, скільки б ви не мали градів, ураганів стерти з лиця землі наш великомученицький народ». Руслан зробив все можливе – відав життя, а ми, що залишились тут, маємо зробити все, щоб його смерть не була даремна. А пам’ять про нього буде вічною».

Після освячення меморіальної дошки та хвилини мовчання слова подяки сказали голова Бокіймівськької громади Сергій Павлюк, народний депутат Олександр Дехтярчук та очільник Млинівської райдержадміністрації.
«Руслан Кондратюк двічі робив спроби піти служити, а третя – увінчалась успіхом. Він іде служити в ЗСУ, за контрактом служить на першій лінії оборони, не на другій і не третій. Він героїчно гине, повертаючись із бойового завдання. Прикрим є те, що та війна, яка триває, стала чимось буденним для нас. Маю вас закликати до пильності, бо бійцям там потрібна наша підтримка і віра. І ця меморіальна дошка буде щоденно нагадувати учням про мужнього земляка, який є Героєм сьогодення. Ніякі матеріальні блага не повернуть близьким його, але в наших силах хоч трішки компенсувати біль втрати. Тому районна комісія прийняла рішення та виділила 742 тис. грн для придбання житла дітям Руслана, щоб вони розуміли, що пожертва тата для України не є забутою», – сказав Петро Рухер.

До всіх присутніх звернулась з словами вдячності і сестра героя Олена Никончук:
«Дякую всім, хто прийшов сюди, а особливо депутату Олександру Дехтярчуку. Адже час минає, а для нас біль втрати не вщухає. Кожен день ми живемо спогадами й переглядаємо в соцмережах ті події. Ми всі вчимося жити без нього, адже його не повернути. Він завжди з нами в думках і снах – живий. Дякуємо вам за підтримку і пам’ять про брата».
А на завершення військовий комісар Олександр Артемюк вручив мамі загиблого Орден за Мужність ІІІ ступеня.


Більше фото – на сторінці Інформаційного порталу Млинова у Facebook

(134)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Мужність Кіндрата увіковічнили меморіальною дошкою (фото) Reviewed by on . Мешканці Млинівщини зложили молитву у височінь неба за Героя Цьогоріч Млинівщину сколихнула трагічна звістка про смерть земляка Руслана Кондратюка. 15 лютого об Мешканці Млинівщини зложили молитву у височінь неба за Героя Цьогоріч Млинівщину сколихнула трагічна звістка про смерть земляка Руслана Кондратюка. 15 лютого об Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.