Четвер , 19 Вересень 2019Home » Млинівщина » На 23% збільшились надходження від податків та зборів

На 23% збільшились надходження від податків та зборів

Майже 3,5 мільярди гривень платежів спрямувала Рівненщина до бюджетів усіх рівнів
За січень-червень платники податків Рівненщини перерахували до Зведеного бюджету майже 3,5 мільярдів гривень податків і зборів.
Як зазначив начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев, цей показник на 600 мільйонів гривень, або на 21 відсоток перевищує минулорічні надходження, а позитивна динаміка спостерігається практично по всіх платежах.
При цьому, до державної казни надійшло майже 1,5 мільярда гривень, що на 214 мільйонів гривень більше, або на 17 відсотків, ніж у минулому році, а до місцевих бюджетів надійшло 2 мільярда, перевищення склало 377 мільйонів гривень, або 23 відсотки повідомляють у ГУ ДФС у Рівненській області.

(13)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На 23% збільшились надходження від податків та зборів Reviewed by on . Майже 3,5 мільярди гривень платежів спрямувала Рівненщина до бюджетів усіх рівнів За січень-червень платники податків Рівненщини перерахували до Зведеного бюдже Майже 3,5 мільярди гривень платежів спрямувала Рівненщина до бюджетів усіх рівнів За січень-червень платники податків Рівненщини перерахували до Зведеного бюдже Rating:
scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.