П’ятниця , 19 Липень 2019Home » Млинівщина » На любителів швидкої їзди та без прав чекають великі штрафи

На любителів швидкої їзди та без прав чекають великі штрафи

Млинівських водіїв чекають нові штрафи за порушення правил дорожнього руху
В Україні з 27 вересня набув чинності новий закон, що стосується посилення покарань за порушення правил дорожнього руху. Головним чином він вдарить по порушниках правил паркування, нетверезих водіях і тих, хто зазвичай перевищує швидкість.
Про це йдеться в Законі № 5364 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування в сфері паркування транспортних засобів». Закон передбачає появу трьох режимів залучення водія до відповідальності за вчинене порушення правил дорожнього руху:
По-перше, залучення до відповідальності може відбуватися так, як зараз: за допомогою спілкування між правоохоронцем і порушником, аналізу документів і написання протоколу.
По-друге, в Україні нарешті з’явиться автофіксація правопорушень. Дані з відеокамер будуть надходити безпосередньо до поліцейської дільниці.
По-третє, поліцейські та інспектори з паркування отримали право в ручному режимі фіксувати факт правопорушення за допомогою відеокамер, які здійснюють запис місця, часу і дати ДТП або правил паркування.
Закон також передбачає значне підвищення штрафів за порушення правил дорожнього руху. Так, за перевищення швидкісного режиму на 50 км / год і більше водієві доведеться викласти 3 400 гривень. Раніше за таке перевищення автомобілісту загрожувало лише 510 гривень штрафу.
У разі якщо автомобіліст спровокував дорожньо-транспортну пригоду і покинув місце інциденту, йому загрожує штраф в діапазоні 2 550 – 3 400 гривень. Крім цього, зниклого злочинця чекає конфіскація прав на півроку.
За керування транспортним засобом без посвідчення водія розмір покарання збільшили в 20 разів! Тепер, якщо за кермо сяде людина, що не має прав, доведеться викласти чималу суму – 20 400 гривень. За повторне порушення цього пункту протягом 12 місяців потрібно буде сплатити додатково ще 40 800 гривень.

(80)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

На любителів швидкої їзди та без прав чекають великі штрафи Reviewed by on . Млинівських водіїв чекають нові штрафи за порушення правил дорожнього руху В Україні з 27 вересня набув чинності новий закон, що стосується посилення покарань з Млинівських водіїв чекають нові штрафи за порушення правил дорожнього руху В Україні з 27 вересня набув чинності новий закон, що стосується посилення покарань з Rating: 0

Залишити коментар

scroll to top

Дякуємо!

Тепер редактори знають.